Static Content Iframe (2.0.0) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: Iframe width
nl: Iframe breedte

en: Iframe height
nl: Iframe hoogte

en: Static content
nl: Statische inhoud

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
