Static Content Iframe (2.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: View
pl: Widok

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Changed
pl: Zmieniono

en: About
pl: O stronie

en: Static content
pl: Treść statyczna

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
