Static Content Iframe (2.0.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: About
ps: په اړه
