Static Content Iframe (2.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre
