Static Content Iframe (2.0.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Changed
ru: Изменение

en: About
ru: Информация

en: Iframe width
ru: Ширина Iframe

en: Iframe height
ru: Высота Iframe

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
