Static Content Iframe (2.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o
