Static Content Iframe (2.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
