Static Content Iframe (2.0.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Changed
sv: Ändrad

en: About
sv: Om

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
