Static Content Iframe (2.0.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
