Static Content Iframe (2.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: About
ug: ھەققىدە
