Static Content Iframe (2.0.0) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: Iframe width
uk: Ширина Iframe

en: Iframe height
uk: Висота Iframe

en: Base URI
uk: Основний ресурс URI

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Autoheight
uk: Автоматична висота

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
