Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Status message
az: Status mesajı
