Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: About
fi: Tietoja

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Status message
fi: Tilanneviesti
