Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: About
nl: Over

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Status message
nl: Statusbericht
