Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: About
be: Аб

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
