Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: About
da: Om

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarselsmeddelelse

en: Status message
da: Statusmeddelelse
