Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: About
fr: À propos

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Status message
fr: Message d'état
