Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: About
ru: Информация

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Status message
ru: Статус
