Simple Cool Message (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: About
te: గురించి

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం

en: Warning message
te: హెచ్చరిక సందేశం

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
