Scorm Field (2.0.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Author
af: Outeur

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Score
af: Punt

en: The message has been sent.
af: Die boodskap is gestuur.

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: No data available yet.
af: Nog geen data beskikbaar nie.
