Scorm Field (2.0.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Author
am: ደራሲ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
