Scorm Field (2.0.0) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Author
ast: Autor

en: Reset
ast: Reafitar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Owner
ast: Dueñu

en: The message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax
