Scorm Field (2.0.0) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Author
be: Аўтар

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Node
be: Вузел

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Score
be: Адзнака

en: Owner
be: Уладальнік

en: Duration
be: Працягласць

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: The message has been sent.
be: Паведамленне адпраўлена.

en: Apply
be: Ужыць
