Scorm Field (2.0.0) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Author
bg: Автор

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Node ID
bg: Номер

en: Default
bg: По подразбиране

en: User
bg: Потребител

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Duration
bg: Период

en: The message has been sent.
bg: Съобщението беше изпратено.

en: Apply
bg: Търси
