Scorm Field (2.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Author
bn: লেখক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: User ID
bn: ব্যবহারকারীর আইডি

en: All
bn: সমস্ত
