Scorm Field (2.0.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Author
bs: Autor

en: Node ID
bs: Nod ID

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
