Scorm Field (2.0.0) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Author
ca: Autor

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Node ID
ca: ID del node

en: Default
ca: Per defecte

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Score
ca: Puntuació

en: Owner
ca: Propietari

en: Duration
ca: Durada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: The message has been sent.
ca: El missatge s'ha enviat.

en: Reference
ca: Referència

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Report
ca: Informe

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: No data available yet.
ca: Encara no hi ha informació disponible.

en: Attempts
ca: Intents
