Scorm Field (2.0.0) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Author
cs: Autor

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Default
cs: Výchozí

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Score
cs: Skóre

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Duration
cs: Trvání

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: The message has been sent.
cs: Zpráva byla odeslána.

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Report
cs: Výkaz

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Attempts
cs: Pokusy

en: Asc
cs: Vzestupně
