Scorm Field (2.0.0) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Value
cy: Gwerth

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Author
cy: Awdur

en: Reset
cy: Ailosod

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Default
cy: Diofyn

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Node
cy: Nod

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Score
cy: Sgôr

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: The message has been sent.
cy: Mae'r neges wedi ei yrru.

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
