Scorm Field (2.0.0) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Username
da: Brugernavn

en: Author
da: Forfatter

en: Reset
da: Gendan

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Default
da: Standard

en: User
da: Bruger

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Score
da: Karakter

en: Desc
da: Faldende

en: Owner
da: Ejer

en: Duration
da: Varighed

en: Sort by
da: Sortér efter

en: The message has been sent.
da: Beskeden er sendt.

en: Changed
da: Ændret

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Report
da: Rapport

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: No data available yet.
da: Ingen data tilgængelige endnu

en: Asc
da: Stigende
