Scorm Field (2.0.0) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Value
el: Αξία

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Author
el: Συντάκτης

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: User
el: Χρήστης

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: The message has been sent.
el: Το μήνυμα στάλθηκε.

en: Reference
el: Αναφορά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Report
el: Αναφορά

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
