Scorm Field (2.0.0) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: The message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
