Scorm Field (2.0.0) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Status
et: Olek

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Author
et: Autor

en: Reset
et: Tühista

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Default
et: Vaikimisi

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Score
et: Tulemus

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Duration
et: Kestus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: The message has been sent.
et: Teade on saadetud.

en: Reference
et: Viide

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Report
et: Teavita

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
