Scorm Field (2.0.0) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Author
eu: Egilea

en: Reset
eu: Garbitu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Duration
eu: Iraupena

en: The message has been sent.
eu: Mezua bidali da.

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
