Scorm Field (2.0.0) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Author
fa: نویسنده

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Node
fa: محتوا

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Score
fa: امتیاز

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: Duration
fa: مدت

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: The message has been sent.
fa: پیام ارسال شد.

en: Reference
fa: ارجاع

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Report
fa: گزارش

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
