Scorm Field (2.0.0) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Author
fi: Tekijä

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: User
fi: Käyttäjä

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Score
fi: Tulos

en: Owner
fi: Omistaja

en: Duration
fi: Kesto

en: Sort by
fi: Lajittele

en: The message has been sent.
fi: Viesti on lähetetty.

en: Reference
fi: Viittaus

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Report
fi: Raportoi

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Attempts
fi: Yritykset
