Scorm Field (2.0.0) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Author
gl: Autor/a

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: Default
gl: Predeterminado

en: User
gl: Usuario/a

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Score
gl: Puntuación

en: Owner
gl: Propietario

en: Duration
gl: Duración

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: The message has been sent.
gl: Enviouse a mensaxe.

en: Reference
gl: Referencia

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Report
gl: Informe

en: Iframe width
gl: Ancho do iframe

en: Iframe height
gl: Alto do iframe

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
