Scorm Field (2.0.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Author
gu: લેખક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Node
gu: નોડ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Report
gu: અહેવાલ
