Scorm Field (2.0.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Author
hr: Autor

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Score
hr: Rezultat

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Duration
hr: Trajanje

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: The message has been sent.
hr: Poruka je poslana.

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
