Scorm Field (2.0.0) - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Value
hu: Érték

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Author
hu: Szerző

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Score
hu: Eredmény

en: Desc
hu: Csökk

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Duration
hu: Időtartam

en: Sort by
hu: Rendezés

en: The message has been sent.
hu: Az üzenet el lett küldve.

en: Reference
hu: Referencia

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Report
hu: Beszámoló

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: No data available yet.
hu: Még nincs elérhető adat.

en: Attempts
hu: Próbálkozások

en: Asc
hu: Növ

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
