Scorm Field (2.0.0) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Page
hy: Էջ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
