Scorm Field (2.0.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Status
is: Staða

en: Value
is: Gildi

en: Username
is: Notendanafn

en: Author
is: Höfundur

en: Reset
is: Endursetja

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Owner
is: Eigandi

en: Sort by
is: Raða eftir

en: The message has been sent.
is: Skilaboðin hafa verið send.

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
