Scorm Field (2.0.0) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Author
jv: Penulis

en: Reset
jv: Baléknā

en: Node ID
jv: ID Node

en: Default
jv: Gawan

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Score
jv: Skor

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
