Scorm Field (2.0.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Author
ka: ავტორი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Score
ka: ქულა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: - All -
ka: - ყველა -
