Scorm Field (2.0.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Author
kk: Автор

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: The message has been sent.
kk: Хабарлама жіберілді.
