Scorm Field (2.0.0) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: The message has been sent.
km: សារ​បាន​ផ្ញើ​រួចហើយ ។
