Scorm Field (2.0.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Value
ku: نرخ

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Author
ku: نووسەر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Owner
ku: خاوەن

en: The message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ ناردرا.

en: No data available yet.
ku: هێشتا هیچ زانیارییەک نییە.
