Scorm Field (2.0.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Author
lt: Autorius

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Default
lt: Numatytasis

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Duration
lt: Laikas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: The message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Report
lt: Ataskaita

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
