Scorm Field (2.0.0) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Author
lv: Autors

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Default
lv: Noklusējuma

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Duration
lv: Ilgums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: The message has been sent.
lv: Vēstule nosūtīta.

en: Reference
lv: Atsauce

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
