Scorm Field (2.0.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Username
mg: Anarana

en: Author
mg: Mpamorona

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy
